Nedjelja, 22 Septembra, 2024

Silna Barselona i teška povreda Ter Štegena

Ter Štegenu je nakon jednog doskoka stradalo koljeno, odmah je počeo je da vrišti od bolova, a reakcija igrača oko njega bila je dovoljna da se odmah shvati kako je povreda izuzetno teška.

Nni uznemirujuća povreda njemačkog golmana Mark Andre Ter Štegena u smiraj prvog poluvremena nije izbacila Barselonu iz ritma, naprotiv u drugo poluvrijeme su ušli sa još većom motivacijom za igru.

Viljareal je do večeras bio neporažen, predstavljao jedno od pozitivnih iznenađenja u Španiji, prije svega zbog načina igre, ali razigranog protivnika kakav je bila Barselona nije imao nikakvih šansi za povoljan rezultat (1:5).

Barselona je nakon nešto više od pola sata igre vodila sa 2:0 golovima Roberta Levandovskog u 20. i 35. minutu.

Perez je u 38. minutu smanjio prednost Barselone, ali je to bilo sve što je Viljareal uspio da uradi večeras u meču.

U nastavku su Tore u 58. i Rafinja  u 75. i 83. minutu potpuno potopili “žutu podmornicu” i na taj način zadržali Real na četiri boda zaostatka.