Ponedjeljak, 16 Septembra, 2024

Mančester siti ubjedljiv, het-trik Halanda

''Građani'' su novi trijumf upisali na svom terenu – slavili su 4:1, iako su u 7. minutu primili gol

Mančester siti nije imao problema protiv Ipsviča u drugom kolu Premijer lige.

“Građani” su novi trijumf upisali na svom terenu – slavili su 4:1, iako su u 7. minutu primili gol.

Smodiks je najavio iznenađenje na “Etihadu”, ali ono očigledno nije bilo realno, jer je Siti već u 16. vodio 3:1.

Haland je iz penala poravnao, u 16. donio 3:1, a između dva pogotka Norvežanina se upisao i Kevin de Brujne.

Tom golu je doprinio Arijanet Murić, nekadašnji golman naše mlade reprezentacije, koji je dozvolio da mu Žeremi Doku oduzme loptu u kaznenom prostoru.

Haland je kasnije kompletirao het-trik, pa je poslije 180 minuta na brojci od četiri gola. Pogodio je i na premijeri protiv Čelsija.