Četvrtak, 19 Septembra, 2024

Mančester junajted u gostima pobijedio Sautempton

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su Sautempton 3:0

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su kao gosti Sautempton 3:0, na otvaranju četvrtog kola Premijer lige.

Najvažnije stvari u ovom meču viđene su u završnih 15 minuta prvog dijela.

Najprije je Diogo Dalot skrivio penal, ali je udarac Kamerona Arčera sa 11 metara odbranio Andre Onana.

To je možda bio i prelomni trenutak meča jer su samo dva minuta kasnije “đavole” poveli.

Centaršut Bruna Fernandeša ispratio je Matajs De Liht i pogodio malu mrežu preciznim udarcem glavom.

U 41. minutu minijatura Markusa Rašforda, precizan udarac koji je od stative završio u golu Sautemptona.

Domaći su meč završili sa desetoricom jer je zbog oštrog starta Džek Stivens dobio direktan crveni karton.

U posljednjim trenucima utakmice upisao se i Alehandro Garnaćo i ovjerio trijumf ekipe Erika Ten Haga.

Mančester junajted ima šest bodova nakon četiri kola, Sautempton je ostao na nuli.