Subota, 21 Septembra, 2024

Liga šampiona: Budućnost poražena u Bukureštu

Rukometašice Budućnosti su porazom otvorile Ligu šampiona.

Podgoričanke su izgubile od Rapida u Bukureštu (32:27), iako su odigrale veoma dobro prvo poluvrijeme.

U njemu su nekoliko puta i vodile (nakon 30 minuta je bilo 15:15), ali je uvodni dio nastavka pokazao očiglednu razliku u kvalitetu.

Rapid je brzo stigao do plus pet, potom je imao i šest razlike, a “plave” su posljednju šansu propustile šest i po minuta prije kraja kada su imale napad smanje na minus tri…

Najefikasnija u podgoričkoj ekipi je bila Ivona Pavićević sa sedam golova, jedan manje je upisala Jelena Radivojević, dok je četiri puta iz sedmerca pogodila Jelena Vukčević.

Na drugoj strani se istakla Anđela Janjušević (osam), a crnogorska reprezentativna Milena Raičević je dala četiri gola.