Subota, 28 Septembra, 2024

Jedinstvo bolje od Sutjeske, slavio i Bokelj

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su u Bijelom Polju Sutjesku 2:0

Fudbaleri Jedinstva pobijedili su u Bijelom Polju Sutjesku 2:0, u devetom kolu Meridianbet Prve crnogorske lige.

Utakmica je riješena u drugom poluvremenu, a bjelopoljski tim do pobjede je došao golovima Žarka Koraća u 57. i Petra Bogdanovića u 79. minutu.

Pobjedu je danas upisao i Bokelj, koji je na gostovanju bio bolji od Otrant Olimpika 2:1.

Kotorani su poveli u 25. minutu preko Bogdana Raša, da bi u 76. minutu izjednačenje Ulcinjanima donio Balša Mrvaljević.

Kada se učinilo da će dvije ekipe podijeliti bodove, u 95. minutu tri boda Bokelju donio je Dejan Pepić, iz penala.

Jezero i Arsenal u Beranama su odigrali neriješeno bez golova.

U premijernom meču devete runde Budućnost je u derbiju bila bolja od Dečića u Tuzima 2:0.

Nakon devet kola, Budućnost je lider na tabeli sa 23 boda, osam više od drugoplasiranog Dečića, dok je na trećem mjestu Petrovac sa 14 bodova.

Na dnu tabele su Mornar sa svega pet bodova i Jezero sa jednim više na 9. poziciji.