Ponedjeljak, 30 Septembra, 2024

Petrovac prvi pratilac Budućnosti

Aktuelni šampion Dečić, nakon poraza u derbiju od Budućnosti i pobjede Petrovca sada zauzima treće mjesto.

Fudbaleri Petrovca su večeras u Baru savladali Mornar 2:0 i preuzeli drugo mjesto na tabeli Meridianbet prve lige  sa šest bodova manje od Budućnosti.

Petrovac je poveo već u 3. minutu kada je Kastanjeda efektno, sa ivice kaznenog prostora, matirao Pavličića i potvrdio da je njegov tim najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg dijela sezone.

Konačan rezultat postavio je u 82. minutu nakon što je Pešukić  izveo korner, a na drugoj stativi precizan bio Boljević.

U devetom kolu su postignuti sljedeći rezultati: Dečić AdmiralBet – Budućnost 0:2, Otrant-Olympic – Bokelj SBBet 1:2, Jezero – Arsenal 0:0 i Jedinstvo-Franca – Sutjeska 2:0.